The Alliance and Leicester Giro National Village Championship 1996



28 Apr 1996 Group 30 First RoundAddington v Sonning Addington Village Cricket Ground, Addington VILL
28 Apr 1996 Group 16 First RoundAlconbury v Witcham Old Great North Road, Alconbury VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundAlfriston v Ditchling The Recreation Ground, Alfriston VILL
28 Apr 1996 Group 5 First RoundAlne v Dacre Banks The Flatts, Alne VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundAlvanley v Over Peover Alvanley Cricket Club Ground, Alvanley VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundAmport v Appleshaw Grateley Road, Amport VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundAnsty v Staplefield The Poplars, Ansty VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundApperley v Hillesley School Lane, Apperley VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundAppleby Eden v Galgate Vicars Croft, Appleby Eden VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundArdingly v Glynde and Beddingham Recreation Ground, Ardingly VILL
28 Apr 1996 Group 21 First RoundAston Clinton v Winchmore Hill (Penn) Church Lane, Aston Clinton VILL
28 Apr 1996 Group 20 First RoundAston Rowant v The Baldons The Butts Way, Kingston Blount VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundAvebury v Winterslow Avebury Sports Field, Avebury VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundBarns Green v Ashurst Wood Barns Green Cricket Club Ground, Barns Green VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundBaydon v Sturminster Marshall Baydon VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundBeaminster v Cattistock Memorial Playing Field, Beaminster VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundBere Regis v Ellingham Townsend, Bere Regis VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundBiddestone v Steeple Langford Cuttle Lane, Biddestone VILL
28 Apr 1996 Group 13 First RoundBishop's Castle v Walton-on-Trent The Manor Ground, Bishop's Castle VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundBishops Cannings v Abbotsbury Spaniels Bridge, Bishops Cannings VILL
28 Apr 1996 Group 30 First RoundBletchingley v Uffington The Hawthorns School Ground, Bletchingley VILL
28 Apr 1996 Group 28 First RoundBoconnoc v Drewsteignton Deer Park, Boconnoc VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundBolney v Newchapel and Horne The Vicarage Ground, Bolney VILL
28 Apr 1996 Group 5 First RoundBolton Percy v Patrington North Road, Bolton Percy VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundBordon v Staggerers Bordon Garrison Ground, Bordon VILL
28 Apr 1996 Group 21 First Round#Bradenham v Brill Bradenham Village Green, Bradenham vill16668
28 Apr 1996 Group 29 First RoundBramshaw v Easton and Martyr Worthy Bramshaw Cricket Club Ground, Roundhills VILL
28 Apr 1996 Group 9 First RoundBrinscall v Brooksbottom School Lane, Brinscall VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundBroadbottom v Barrow Hill End, Broadbottom VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundBurley v Godshill School Green, Burley VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundBurneside v Wrea Green Ellergreen Park, Burneside VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundBurton v Northop Hall Dunstan Lane, Burton VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundCalderbridge v Baggrow and Blennerhasset Calderbridge VILL
28 Apr 1996 Group 6 First RoundCarlton Towers v Scholes Fishpond Field, Carlton VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundCartmel v Kirkby-in-Furness Cartmel Park, Cartmel VILL
28 Apr 1996 Group 5 First RoundCawood v Hillam Maypole Gardens, Cawood VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundChalford v Painswick Highfield Sports Ground, Chalford Hill VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundChelford v Hawarden Park County Ground, Chelford VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundCherhill v Great Durnford Quemerford Gate, Cherhill VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundCholmondeley v Styal Cholmondeley Cricket Club Ground, Malpas VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundCliviger v Caldbeck Cliviger VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundCoalpit Heath v Frampton on Severn Church Leaze, Coalpit Heath VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundColeman's Hatch v Balcombe Sandy Lane, Coleman's Hatch VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundCompstall v Ashton Hayes Ernocroft Road, Marple Bridge VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundCranborne v Ibberton Mick Loader Memorial Recreation Ground, Cranborne VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundCrawley Down v Findon Sandy Lane, Crawley Down VILL
28 Apr 1996 Group 5 First RoundCrayke v Spofforth Crayke Sports Club, Crayke, York VILL
28 Apr 1996 Group 9 First RoundCroston v Woodford Old Emanuel School Ground, Croston VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundCrown Taverners v Burridge Minley Road, Blackwater VILL
28 Apr 1996 Group 5 First RoundCumberworth United v Kirk Deighton Cumberworth Lane, Cumberworth VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundCurdridge v Langstone Reading Room Lane, Curdridge VILL
28 Apr 1996 Group 9 First RoundDalton v Bickershaw Beacon Lane, Dalton VILL
28 Apr 1996 Group 4 First RoundDanby v Cloughton Easton Lane, Danby VILL
28 Apr 1996 Group 17 First RoundDinas v Kilgetty Parc Bryn-y-Don, Dinas Powys VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundDogmersfield v Hurstbourne Priors St Johns Ground, Dogmersfield VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundDown Hatherley v Fairford The Leasowe, Down Hatherley VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundDumbleton v Eastington Dairy Lane, Dumbleton VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundEast Dean and Friston v Ashdown Forest The Playing Fields, East Dean VILL
28 Apr 1996 Group 30 First RoundElstead v West Ilsley Thursley Road Recreation Ground, Elstead VILL
28 Apr 1996 Group 13 First RoundEnville v Swindon Hall Drive, Enville VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundEversley v Chute Cross Green, Eversley VILL
28 Apr 1996 Group 30 First RoundFarley Hill v Bramley Church Lane, Farley Hill VILL
28 Apr 1996 Group 1 First RoundFochabers v Kintore Cricket Park, Fochabers VILL
28 Apr 1996 Group 4 First RoundForge Valley v Hawes Wilsons Lane, East Ayton VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundFrocester v Huntley Pounds Close, Frocester VILL
28 Apr 1996 Group 16 First RoundGeddington v Bluntisham Sports Field, Geddington VILL
28 Apr 1996 Group 4 First RoundGilling West v Middleham The John Deighton Pavilion, Gilling West VILL
28 Apr 1996 Group 25 First Round#Gomeldon v Ramsbury Gomeldon vill16710
28 Apr 1996 Group 14 First RoundGrace Dieu Park v Corley Bulls Head Cricket Ground, Coalville VILL
28 Apr 1996 Group 28 First RoundGrampound Road v Cornwood Playing Field, Grampound Road VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundGreat Eccleston v Caton Hall Lane, Great Eccleston VILL
28 Apr 1996 Group 21 First RoundGreat Hampden v Great Kingshill Hampden Common, Great Hampden VILL
28 Apr 1996 Group 21 First RoundGreat Horwood v North Crawley Recreation Ground, Great Horwood VILL
28 Apr 1996 Group 5 First RoundGreat Preston Miners Welfare v Huby Berry Lane, Great Preston VILL
28 Apr 1996 Group 16 First RoundGretton v Great Houghton Kirby Road, Gretton VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundGrittleton v Farley Main Road, Grittleton VILL
28 Apr 1996 Group 32 First RoundHalstead v Benenden Station Road, Halstead VILL
28 Apr 1996 Group 21 First RoundHambleden v Northchurch The Dene, Hambleden VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundHartfield v Rogate Wayfarers Town Croft, Hartfield VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundHarting v Maresfield Harting Memorial Playing Fields, South Harting VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundHawk Green v Moore and Daresbury Rhode Field, Hawk Green VILL
28 Apr 1996 Group 6 First RoundHaxey v Goldsborough Haxey Lane, Haxey VILL
28 Apr 1996 Group 4 First RoundHensall v Kildale Bird Lane, Hensall VILL
28 Apr 1996 Group 30 First RoundHolyport v Limpsfield Chart Moneyrow Green, Holyport VILL
28 Apr 1996 Group 20 First RoundHorspath v Sibford Horspath Village Cricket Ground, Horspath VILL
28 Apr 1996 Group 6 First RoundHoughton Main v Methley Middlecliffe Lane, Middlecliffe VILL
28 Apr 1996 Group 3 First RoundHunwick v Rockliffe Park Cricket Ground, Hunwick VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundHursley Park v Steep The Quarters, Hursley VILL
28 Apr 1996 Group 16 First RoundIsleham v Culworth and Eydon Recreation Field, Isleham VILL
28 Apr 1996 Group 21 First RoundKimble v Dinton Marsh Road, Little Kimble VILL
28 Apr 1996 Group 14 First RoundKineton v Wolvey Kineton Sports and Social Club Ground, Little Kineton VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundKingsley v Birch Vale and Thornsett The Croft, Kingsley VILL
28 Apr 1996 Group 3 First RoundKirkley v Medomsley West Park, Kirkley VILL
28 Apr 1996 Group 21 First Round#Knotty Green v Frieth Moat Road, Oldbury vill16736
28 Apr 1996 Group 29 First RoundLeckford v Longparish Bakers Farm, Leckford VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundLeonard Stanley v King's Stanley Marsh Road, Leonard Stanley VILL
28 Apr 1996 Group 21 First RoundLey Hill v Steeple Claydon Ley Hill Common, Ley Hill VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundLittle Durnford and Fonthill v Goatacre Fonthill Estate, Fonthill Bishop VILL
28 Apr 1996 Group 21 First RoundLittle Kingshill v Peppard Little Kingshill Cricket Club Ground, Great Kingshill VILL
28 Apr 1996 Group 5 First RoundLondesborough Park v Harome Park Farm, Londesborough VILL
28 Apr 1996 Group 4 First RoundMasham v Hemingbrough Recreation Ground, Masham VILL
28 Apr 1996 Group 9 First RoundMawdesley v Rufford The Rectory Field, Mawdesley VILL
28 Apr 1996 Group 4 First RoundMiddleton Tyas v Barton Middleton Tyas VILL
28 Apr 1996 Group 21 First RoundMonks Risborough v Coleshill Molins Sports Club, Monks Risborough VILL
28 Apr 1996 Group 4 First RoundMoorsholm v Appleton Wiske The Green, Moorsholm VILL
28 Apr 1996 Group 30 First RoundNutfield v Hurst Chilmead Lane, Nutfield VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundNuthurst v Poynings The Common, Mannings Heath VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundOakmere v Hale Overdale Lane, Oakmere VILL
28 Apr 1996 Group 6 First RoundOulton v New Farnley Oulton and Woodlesford Sports and Social Club Ground, Leeds VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundOulton Park v Pontblyddyn Pinfold Lane, Little Budworth VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundOutwood v WG Gracefully of Isfield Outwood Common, Outwood VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundPartridge Green v Newick King George V Playing Fields, Partridge Green VILL
28 Apr 1996 Group 4 First RoundPateley Bridge v Scalby Bewerely Park Show Field, Pateley Bridge VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundPaultons v Sparsholt Whitemoor Lane, Ower VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundPenton v Upper Clatford and Anna Valley Penton Cricket Ground, Penton Mewsey VILL
28 Apr 1996 Group 30 First RoundPinkneys Green v Rowledge Pinkneys Drive, Maidenhead VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundPott Shrigley v Christleton Shrigley Road, Pott Shrigley VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundRamsdell v Headley Ramsdell Recreation Ground, Ramsdell VILL
28 Apr 1996 Group 31 First Round#Robertsbridge v Barcombe The Clappers, Robertsbridge vill16761
28 Apr 1996 Group 28 First RoundRoche Old Boys v Tintagel Trazaise Road, Roche VILL
28 Apr 1996 Group 10 First RoundRostherne v Northop Rostherne Lane, Rostherne VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundRowlands Castle v Compton and Shawford Rowlands Castle Recreation Ground, Rowlands Castle VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundSalesbury v Ingleton Ribchester Road, Salesbury VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundSedgwick v Lanercost Sedgwick House, Sedgwick VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundSelmeston and Alciston v Fletching Selmeston Cricket Ground, Selmeston VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundSheepscombe v Alvington and Woolaston The Laurie Lee Field, Sheepscombe VILL
28 Apr 1996 Group 4 First RoundSherburn v Sessay Vicarage Lane, Sherburn VILL
28 Apr 1996 Group 5 First RoundSheriff Hutton Bridge v Follifoot Moor Farm, Strensall VILL
28 Apr 1996 Group 11 First RoundShipley Hall v Hollington and District The Field, Shipley VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundShipton Bellinger v Beanacre Shipton Bellinger Playing Field, Shipton Bellinger VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundShireshead and Forton v Gosforth Clifton Park, Forton VILL
28 Apr 1996 Group 25 First Round#Shrewton v Sherston Magna Shrewton Recreation Ground, Shrewton vill16774
28 Apr 1996 Group 4 First RoundSkelton Castle v Hovingham Old Kennels, Skelton VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundSouthwick v Redlynch and Hale Southwick Cricket Ground, Southwick VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundSt Mary Bourne v King's Somborne Recreation Ground, St Mary Bourne VILL
28 Apr 1996 Group 5 First Round#Staveley v Bilton in Ainsty Lowgates, Staveley vill16778
28 Apr 1996 Group 19 First RoundStinchcombe Stragglers v Birdlip and Brimpsfield Stinchcombe VILL
28 Apr 1996 Group 16 First RoundStoke Goldington v Fordham Stoke Goldington VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundStone v Bisley Stone Cricket Club Ground, Stone VILL
28 Apr 1996 Group 14 First RoundThorpe Arnold v Fillongley Waltham Road, Thorpe Arnold VILL
28 Apr 1996 Group 30 First RoundTilford v Buscot Park Tilford Green, Tilford VILL
28 Apr 1996 Group 28 First RoundTregony v Exton Village Tregony Sports Club Ground, Tregony VILL
28 Apr 1996 Group 29 First RoundTwyford v Rotherfield Park Hunter Park, Twyford VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundUley v Adlestrop Uley Playing Field, Uley VILL
28 Apr 1996 Group 6 First RoundUpper Haugh v Brandesburton Wentworth Road, Upper Haugh VILL
28 Apr 1996 Group 25 First RoundUrchfont v Potterne Newsyde Ground, Urchfont VILL
28 Apr 1996 Group 6 First RoundWadworth v Old Denaby Playing Fields, Wadworth VILL
28 Apr 1996 Group 31 First RoundWaldron v Amberley North Street, Waldron VILL
28 Apr 1996 Group 5 First RoundWalton v Folkton and Flixton Springs Lane, Walton VILL
28 Apr 1996 Group 16 First RoundWaresley v Byfield Waresley Park, Waresley VILL
28 Apr 1996 Group 8 First RoundWarton v Pendle Forest Bridges Playing Fields, Warton VILL
28 Apr 1996 Group 16 First RoundWeekley and Warkton v Fen Drayton Boughton Park, Weekley VILL
28 Apr 1996 Group 30 First RoundWelford Park v Hurley Welford Park Cricket Club Ground, Welford VILL
28 Apr 1996 Group 16 First Round#Wicken Sports v Little Harrowden St Johns Lane, Wicken vill16796
28 Apr 1996 Group 25 First RoundWinsley v Spye Park The Downs, Winsley VILL
28 Apr 1996 Group 16 First Round#Winterton v Rushton Hambrook Oval, Winterton-on-Sea vill16798
28 Apr 1996 Group 19 First RoundWitcombe v Slad Exiles Witcombe Cricket Field, Great Witcombe VILL
28 Apr 1996 Group 9 First RoundWithnell v Port Sunlight Withnell VILL
28 Apr 1996 Group 30 First RoundWoldingham Village v Newdigate Craigmyle Glebe, Woldingham VILL
28 Apr 1996 Group 19 First RoundWoodchester v Bredon Stratford Court, Stroud VILL
28 Apr 1996 Group 7 First RoundYews Green v Carlton Yews Green VILL
12 May 1996 Group 24 Second RoundAbberton and District v Helions Bumpstead The Brow, Abberton VILL
12 May 1996 Group 30 Second RoundAddington v Rowledge Addington Village Cricket Ground, Addington VILL
12 May 1996 Group 19 Second RoundAdlestrop v Bredon Adlestrop Park, Adlestrop VILL
12 May 1996 Group 4 Second RoundAldbrough St John v Cayton Low Green, Aldbrough St John VILL
12 May 1996 Group 5 Second RoundAlne v Cumberworth United The Flatts, Alne VILL
12 May 1996 Group 10 Second RoundAlvanley v Northop Hall Alvanley Cricket Club Ground, Alvanley VILL
12 May 1996 Group 29 Second RoundAmport v Ramsdell Grateley Road, Amport VILL
12 May 1996 Group 14 Second RoundAnsley Sports v Croft Ansley Hall Ground, Ansley VILL
12 May 1996 Group 30 Second RoundArdington and Lockinge v Moreton Ardington VILL
12 May 1996 Group 6 Second RoundArmitage Bridge v Whitley Hall Dean Brook Road, Armitage Bridge VILL
12 May 1996 Group 20 Second RoundAston Rowant v Cropredy The Butts Way, Kingston Blount VILL
12 May 1996 Group 8 Second RoundBaggrow and Blennerhasset v Galgate Beech Tree Yard, Wigton VILL
12 May 1996 Group 31 Second RoundBarcombe v Coleman's Hatch The Recreation Ground, Barcombe VILL
12 May 1996 Group 14 Second RoundBardon Hill v Buckminster Bardon Hill Sports Ground, Coalville VILL
12 May 1996 Group 31 Second Round#Barns Green v Ashdown Forest Barns Green Cricket Club Ground, Barns Green vill16818
12 May 1996 Group 26 Second RoundBarrington v North Perrott Barrington Court, Barrington VILL
12 May 1996 Group 4 Second RoundBarton v Hensall Church Lane, Barton VILL
12 May 1996 Group 27 Second RoundBeacon v Gulval Tolcarne Road, Beacon VILL
12 May 1996 Group 25 Second RoundBeanacre v Abbotsbury King George V Playing Fields, Melksham VILL
12 May 1996 Group 2 Second RoundBelsay v Stocksfield Whalton Road, Belsay VILL
12 May 1996 Group 32 Second RoundBidborough v Falconhurst Arthur Nicolson Memorial Ground, Bidborough VILL
12 May 1996 Group 25 Second RoundBiddestone v Ellingham Cuttle Lane, Biddestone VILL
12 May 1996 Group 14 Second RoundBillesdon v not known Coplow Lane, Billesdon VILL
12 May 1996 Group 5 Second RoundBilton in Ainsty v Cawood York Road, Bilton in Ainsty VILL
12 May 1996 Group 10 Second RoundBirch Vale and Thornsett v Pontblyddyn Hayfield Road, Birch Vale VILL
12 May 1996 Group 7 Second RoundBlackley v Long Lee Lindley Road, Blackley VILL
12 May 1996 Group 21 Second RoundBledlow Ridge v Ibstone Meadow Styles Playing Fields, Bledlow Ridge VILL
12 May 1996 Group 20 Second RoundBletchingdon v Shipton-under-Wychwood Bletchingdon Sports Ground, Bletchingdon VILL
12 May 1996 Group 13 Second RoundBohemians and Wishaw v Fenns Bank and Iscoyd Church Lane, Wishaw VILL
12 May 1996 Group 22 Second RoundBotany Bay v Cottered East Lodge Lane, Enfield VILL
12 May 1996 Group 22 Second RoundBourne End v Braughing Bourne End Lane, Bourne End VILL
12 May 1996 Group 28 Second RoundBradninch v Menheniot Kensham Recreation Ground, Bradninch VILL
12 May 1996 Group 21 Second RoundBrill v Winchmore Hill (Penn) Church Close, Brill VILL
12 May 1996 Group 9 Second RoundBrinscall v Withnell School Lane, Brinscall VILL
12 May 1996 Group 20 Second RoundBritwell Salome v Tetsworth Cricket Ground, Britwell Salome VILL
12 May 1996 Group 10 Second RoundBroadbottom v Pott Shrigley Hill End, Broadbottom VILL
12 May 1996 Group 17 Second RoundBronwydd v Llanybydder Cnyc-y-Deri, Bronwydd VILL
12 May 1996 Group 14 Second RoundBuckminster v Bardon Hill Skillington Road, Buckminster VILL
12 May 1996 Group 12 Second RoundBulcote v Graves Park Manor House, Bulcote VILL
12 May 1996 Group 15 Second RoundBurghill and Tillington v Badsey Tillington Road, Tillington VILL
12 May 1996 Group 8 Second RoundBurneside v Caton Ellergreen Park, Burneside VILL
12 May 1996 Group 5 Second RoundBurton Leonard v Heslington Burton Leonard Cricket Ground, Burton Leonard VILL
12 May 1996 Group 30 Second RoundBuscot Park v Blackheath Buscot Park, Faringdon VILL
12 May 1996 Group 11 Second RoundBuxworth v Charlesworth and Chisworth Western Lane, Buxworth VILL
12 May 1996 Group 17 Second RoundCarew v Cresselly Carew Recreational Ground, Carew VILL
12 May 1996 Group 7 Second RoundCarlton v Sicklinghall Town Street, Carlton VILL
12 May 1996 Group 3 Second RoundCastle Eden v Plawsworth Parklands, Castle Eden VILL
12 May 1996 Group 15 Second Round#Chaddesley Corbett v Kington Longmore, Chaddesley Corbett vill16851
12 May 1996 Group 26 Second RoundChew Magna v Butleigh Chew Court, Chew Magna VILL
12 May 1996 Group 8 Second RoundChipping v Shireshead and Forton Old Hive, Chipping VILL
12 May 1996 Group 2 Second RoundClara Vale v Bomarsund Welfare Recreation Ground, Clara Vale VILL
12 May 1996 Group 8 Second RoundCliviger v Sedgwick Cliviger VILL
12 May 1996 Group 19 Second RoundCoalpit Heath v Painswick Church Leaze, Coalpit Heath VILL
12 May 1996 Group 7 Second RoundCollingham v Bardsey Dale Field, Collingham VILL
12 May 1996 Group 7 Second RoundColton Institute v Horbury Bridge School Lane, Colton VILL
12 May 1996 Group 15 Second RoundColwall v Talgarth Stowe Lane, Colwall VILL
12 May 1996 Group 10 Second RoundCompstall v Malpas Ernocroft Road, Marple Bridge VILL
12 May 1996 Group 29 Second RoundCompton and Shawford v Eversley Shepherds Lane, Compton VILL
12 May 1996 Group 27 Second RoundConstantine v Leedstown Boulder Park, Brill VILL
12 May 1996 Group 15 Second RoundCookley v Presteigne Lea Lane, Cookley VILL
12 May 1996 Group 28 Second RoundCornwood v Roche Old Boys Oak Park, Cornwood VILL
12 May 1996 Group 3 Second RoundCoxhoe and District v Heighington Landsdowne Road, Coxhoe VILL
12 May 1996 Group 32 Second RoundCrockham Hill v High Halstow Dairy Lane, Crockham Hill VILL
12 May 1996 Group 16 Second RoundCulworth and Eydon v Byfield Banbury Lane, Culworth VILL
12 May 1996 Group 9 Second RoundDalton v Croston Beacon Lane, Dalton VILL
12 May 1996 Group 4 Second RoundDanby v Moorsholm Easton Lane, Danby VILL
12 May 1996 Group 1 Second RoundDarnick v Glendelvine Darnick VILL
12 May 1996 Group 22 Second RoundDatchworth v Breachwood Green The Green, Datchworth VILL
12 May 1996 Group 17 Second RoundDinas v Lawrenny Parc Bryn-y-Don, Dinas Powys VILL
12 May 1996 Group 21 Second RoundDinton v Bledlow Oxford Road, Dinton VILL
12 May 1996 Group 29 Second RoundDogmersfield v Leckford St Johns Ground, Dogmersfield VILL
12 May 1996 Group 20 Second RoundDorchester on Thames v Bodicote Drayton Road, Dorchester on Thames VILL
12 May 1996 Group 1 Second RoundDoune v Breadalbane Moray Park, Doune VILL
12 May 1996 Group 17 Second RoundDrefach v Ynystawe Heol Cae Gwyn, Drefach VILL
12 May 1996 Group 18 Second RoundDyffryn v Miskin Manor Memorial Ground, Bryncoch VILL
12 May 1996 Group 6 Second RoundEast Halton v Thorpe Hesley Townside Farm, East Halton VILL
12 May 1996 Group 3 Second RoundEast Hetton v Burnhope East Hetton VILL
12 May 1996 Group 15 Second RoundEastnor v Avoncroft Clenchers Mill Lane, Eastnor VILL
12 May 1996 Group 13 Second RoundEnville v Lilleshall Hall Drive, Enville VILL
12 May 1996 Group 6 Second RoundEscrick Park v Hooton Pagnell Escrick Park, York VILL
12 May 1996 Group 30 Second RoundFarley Hill v Holyport Church Lane, Farley Hill VILL
12 May 1996 Group 31 Second RoundFletching v Ansty Fletching Recreation Ground, Fletching VILL
12 May 1996 Group 5 Second RoundFolkton and Flixton v Harome Filey Road, Flixton VILL
12 May 1996 Group 5 Second RoundFollifoot v Patrington Rudding Park, Follifoot VILL
12 May 1996 Group 12 Second RoundFriskney v Northorpe Friskney VILL
12 May 1996 Group 19 Second RoundFrocester v Dumbleton Pounds Close, Frocester VILL
12 May 1996 Group 1 Second RoundGargunnock Village v Freuchie Meiklewood, Stirling VILL
12 May 1996 Group 16 Second RoundGeddington v Fordham Sports Field, Geddington VILL
12 May 1996 Group 31 Second RoundGlynde and Beddingham v Findon The Recreation Ground, Glynde VILL
12 May 1996 Group 25 Second RoundGoatacre v Urchfont Goatacre Cricket Ground, Goatacre VILL
12 May 1996 Group 29 Second RoundGodshill v Easton and Martyr Worthy Godshill Cricket Field, Godshill VILL
12 May 1996 Group 6 Second RoundGoldsborough v Methley Station Road, Goldsborough VILL
12 May 1996 Group 25 Second RoundGomeldon v Shrewton Gomeldon VILL
12 May 1996 Group 12 Second RoundGrainthorpe v Lowdham Grainthorpe Playing Field, Grainthorpe VILL
12 May 1996 Group 23 Second RoundGreat and Little Warley v Havering-atte-Bower Warley Road, Great Warley VILL
12 May 1996 Group 22 Second RoundGreat Chesterford v Langleybury The Recreation Ground, Great Chesterford VILL
12 May 1996 Group 24 Second RoundGreat Leighs v Ardleigh Great Leighs VILL
12 May 1996 Group 5 Second RoundGreat Preston Miners Welfare v Spofforth Berry Lane, Great Preston VILL
12 May 1996 Group 23 Second RoundGreat Totham v Little Waltham Bull Meadow, Great Totham VILL
12 May 1996 Group 16 Second RoundGretton v Bressingham and Fersfield Kirby Road, Gretton VILL
12 May 1996 Group 8 Second RoundGrimsargh v Salesbury The Green, Grimsargh VILL
12 May 1996 Group 25 Second RoundGrittleton v Ibberton Main Road, Grittleton VILL
12 May 1996 Group 12 Second RoundHainton v Gotham Village Hainton VILL
12 May 1996 Group 10 Second RoundHale v Northop Wadham House School, Hale VILL
12 May 1996 Group 32 Second RoundHalstead v Ightham Station Road, Halstead VILL
12 May 1996 Group 30 Second RoundHamsey Green v Sulhamstead and Ufton Hamsey Playing Fields, Hamsey VILL
12 May 1996 Group 22 Second RoundHare Street and The Hormeads v Pirton Hare Street, Buntingford VILL
12 May 1996 Group 31 Second RoundHarting v Newick Harting Memorial Playing Fields, South Harting VILL
12 May 1996 Group 11 Second RoundHathersage v Dove Holes Hathersage VILL
12 May 1996 Group 3 Second RoundHaughton v Bates Cottages Bishopton Lane, Great Burdon VILL
12 May 1996 Group 10 Second RoundHawarden Park v Cholmondeley Hawarden Castle Ground, Hawarden VILL
12 May 1996 Group 10 Second RoundHawk Green v Halkyn Rhode Field, Hawk Green VILL
12 May 1996 Group 5 Second RoundHeslerton v Bishop Thornton Sands Lane, West Heslerton VILL
12 May 1996 Group 26 Second RoundHinton Charterhouse v Old Down Varmount, Hinton Charterhouse VILL
12 May 1996 Group 17 Second RoundHook v Llanddewi Velfrey Hook Cricket Club Ground, Hook VILL
12 May 1996 Group 23 Second Round#Horndon-on-the-Hill v South Weald The Recreation Ground, Horndon-on-the-Hill vill16919
12 May 1996 Group 26 Second RoundHorrington v Wembdon Chapel Piece, East Horrington VILL
12 May 1996 Group 20 Second RoundHorspath v Kingston Bagpuize Horspath Village Cricket Ground, Horspath VILL
12 May 1996 Group 4 Second RoundHovingham v Hackness Sir William Worsley's Ground, Hovingham Hall VILL
12 May 1996 Group 6 Second RoundHumbleton v Oulton Humbleton Playing Field, Humbleton VILL
12 May 1996 Group 14 Second RoundHuncote v Tanworth in Arden Enderby Lane, Thurlaston VILL
12 May 1996 Group 30 Second RoundHurst v Frensham Wokingham Road, Hurst VILL
12 May 1996 Group 4 Second RoundIngleby Greenhow v Gilling West Greenhow Cricket Field, Ingleby VILL
12 May 1996 Group 1 Second RoundKintore v Kinmount Albert Park, Glasgow VILL
12 May 1996 Group 3 Second RoundKirkley v Cowpen Bewley West Park, Kirkley VILL
12 May 1996 Group 21 Second RoundKnotty Green v Chesham Bois Moat Road, Oldbury VILL
12 May 1996 Group 12 Second RoundLangwith v Skellingthorpe Main Street, Langwith VILL
12 May 1996 Group 1 Second RoundLargo v Ross County East Drive, Upper Largo VILL
12 May 1996 Group 19 Second RoundLeonard Stanley v Birdlip and Brimpsfield Marsh Road, Leonard Stanley VILL
12 May 1996 Group 21 Second RoundLey Hill v Coleshill Ley Hill Common, Ley Hill VILL
12 May 1996 Group 32 Second RoundLinton Park v St Lawrence Linton Park, Linton VILL
12 May 1996 Group 23 Second RoundLittle Baddow v North Stifford Riffhams Chase, Little Baddow VILL
12 May 1996 Group 11 Second RoundLittle Eaton v Cutthorpe St Peters Park, Little Eaton VILL
12 May 1996 Group 21 Second RoundLittle Kingshill v Great Kingshill Little Kingshill Cricket Club Ground, Great Kingshill VILL
12 May 1996 Group 3 Second RoundLiverton Mines v Brandon Cricket Fields, Liverton Mines VILL
12 May 1996 Group 18 Second Round#Llangwm v Hopkinstown Pill Parks, Llangwm vill16939
12 May 1996 Group 27 Second RoundLuckett v Goldsithney Chapel Field, Luckett VILL
12 May 1996 Group 15 Second RoundLuctonians v Ombersley Mortimer Park, Kingsland VILL
12 May 1996 Group 26 Second RoundLydford v Uphill Castle Sports Ground, West Lydford VILL
12 May 1996 Group 26 Second RoundMark v Blagdon Vole Road, Mark VILL
12 May 1996 Group 26 Second RoundMarshfield v Failand and Portbury Broadleys, Marshfield VILL
12 May 1996 Group 23 Second RoundMatching Green v Copford The Village Green, Matching Green VILL
12 May 1996 Group 9 Second RoundMawdesley v Woodhouses The Rectory Field, Mawdesley VILL
12 May 1996 Group 9 Second RoundMellor v Bromborough Pool Mellor Cricket Club Ground, Mellor VILL
12 May 1996 Group 2 Second RoundMitford v Stamfordham Mitford Park, Mitford VILL
12 May 1996 Group 28 Second RoundMount Ambrose v South Petherwin College Lane, Mount Ambrose VILL
12 May 1996 Group 27 Second RoundMullion v Praze Garro Lane, Mullion VILL
12 May 1996 Group 17 Second RoundNarberth v Bosherton and Stackpole Lewis Lloyd Ground, Narberth VILL
12 May 1996 Group 1 Second RoundNewburgh v Applecross Newburgh VILL
12 May 1996 Group 9 Second RoundNewburgh v Cockbrook King George VI Playing Field, Newburgh VILL
12 May 1996 Group 31 Second RoundNewchapel and Horne v Outwood Newchapel and Horne Cricket Club Ground, Newchapel VILL
12 May 1996 Group 2 Second RoundNewton v Warenford Mowden Hall School, Newton VILL
12 May 1996 Group 1 Second RoundNewtonhill v Luncarty Newtonhill VILL
12 May 1996 Group 21 Second RoundNorth Crawley v Northchurch The Recreation Ground, North Crawley VILL
12 May 1996 Group 14 Second Roundnot known v not known not known VILL
12 May 1996 Group 13 Second RoundOakamoor v Marchington Davies/Worthington Sports Ground, Oakamoor VILL
12 May 1996 Group 14 Second RoundOffchurch v Nether Whitacre Hunningham Road, Offchurch VILL
12 May 1996 Group 7 Second RoundOld Sharlston v Barkisland Weeland Road, Sharlston VILL
12 May 1996 Group 13 Second RoundOulton v Overton-on-Dee Spencer Copeland Ground, Oulton VILL
12 May 1996 Group 20 Second RoundOxford Downs v Hanborough Abingdon Road, Standlake VILL
12 May 1996 Group 27 Second RoundPaul v Ludgvan Hutchens Park Playing Field, Paul VILL
12 May 1996 Group 18 Second RoundPenallt and District v Llanarth Penallt VILL
12 May 1996 Group 8 Second RoundPendle Forest v Kirkby-in-Furness Old Laund Booth Playing Fields, Burnley VILL
12 May 1996 Group 29 Second RoundPenton v Burridge Penton Cricket Ground, Penton Mewsey VILL
12 May 1996 Group 28 Second RoundPerranporth v Gorran Reen Manor Park, Perranporth VILL
12 May 1996 Group 31 Second RoundPoynings v Ditchling Poynings Road, Poynings VILL
12 May 1996 Group 16 Second RoundPytchley v Nassington Orlingbury Road, Pytchley VILL
12 May 1996 Group 14 Second RoundQueniborough v Houghton on the Hill Barkby Road, Queniborough VILL
12 May 1996 Group 4 Second RoundRathmell and Wigglesworth v Langdale End Wigglesworth VILL
12 May 1996 Group 25 Second RoundRedlynch and Hale v Baydon Redlynch Playing Field, Redlynch VILL
12 May 1996 Group 19 Second RoundRedmarley v Haresfield Playley Green, Redmarley VILL
12 May 1996 Group 22 Second RoundReed v Long Marston Village Green, Reed VILL
12 May 1996 Group 6 Second RoundRoos v Woodhouse Grange Roos VILL
12 May 1996 Group 1 Second RoundRossie Priory v Dunlop Rossie Priory, Inchture VILL
12 May 1996 Group 27 Second RoundRuan and Philleigh v Perranarworthal Philleigh VILL
12 May 1996 Group 16 Second RoundRushton v Westbury Station Road, Rushton VILL
12 May 1996 Group 20 Second RoundSandford St Martin v Blackthorn Sandford Park, Sandford St Martin VILL
12 May 1996 Group 4 Second RoundScalby v Masham Carr Lane, Scalby VILL
12 May 1996 Group 8 Second RoundSedbergh v Milnthorpe Settlebeck High School, Sedbergh VILL
12 May 1996 Group 4 Second RoundSessay v Forge Valley Sessay Cricket Club Ground, Sessay VILL
12 May 1996 Group 14 Second RoundSharnford v Fenny Compton Lissmanfields, Sharnford VILL
12 May 1996 Group 19 Second RoundSheepscombe v Kempsford The Laurie Lee Field, Sheepscombe VILL
12 May 1996 Group 32 Second RoundShipbourne v Eynsford Shipbourne Cricket Club Ground, Shipbourne VILL
12 May 1996 Group 11 Second RoundShipley Hall v Hilton The Field, Shipley VILL
12 May 1996 Group 28 Second RoundSidbury v Ide The Millfield, Sidbury VILL
12 May 1996 Group 32 Second RoundSissinghurst v Ashurst King George V Playing Field, Sissinghurst VILL
12 May 1996 Group 19 Second RoundSlad Exiles v Down Hatherley Miserden Playing Fields, Miserden VILL
12 May 1996 Group 29 Second RoundSparsholt v Curdridge The Norman Edwards Ground, Sparsholt VILL
12 May 1996 Group 25 Second RoundSpye Park v Cattistock Spye Park Cricket Club Ground, Spye Park VILL
12 May 1996 Group 27 Second RoundSt Mawgan in Pydar v Wendron St Mawgan Playing Field, St Mawgan VILL
12 May 1996 Group 29 Second RoundStaggerers v Hursley Park not known VILL
12 May 1996 Group 11 Second RoundStanton by Dale v Lullington Park The Crompton Ground, Stanton-by-Dale vill16995
12 May 1996 Group 5 Second RoundStaxton v Pannal Church Walk, Staxton VILL
12 May 1996 Group 21 Second RoundStewkley Vicarage v Hawridge and Cholesbury The Recreation Ground, Stewkley VILL
12 May 1996 Group 23 Second RoundStock v Great Waltham Stock Common, Stock VILL
12 May 1996 Group 19 Second RoundStone v Apperley Stone Cricket Club Ground, Stone VILL
12 May 1996 Group 9 Second RoundStonyhurst v Hoghton Stonyhurst VILL
12 May 1996 Group 12 Second RoundStragglers v North Thoresby not known VILL
12 May 1996 Group 24 Second RoundSudbourne Hall v Audley End and Littlebury Sudbourne Hall, Sudbourne VILL
12 May 1996 Group 18 Second RoundSudbrook v Machen Deepweir, Caldicot VILL
12 May 1996 Group 18 Second RoundSully Centurions v Wenvoe Burnham Avenue, Sully VILL
12 May 1996 Group 11 Second RoundSutton on the Hill v Brailsford and Ednaston Sutton on the Hill Cricket Club Ground, Sutton on the Hill VILL
12 May 1996 Group 11 Second RoundSwarkestone v Tintwistle Barrow Turn, Swarkestone VILL
12 May 1996 Group 17 Second RoundTalybont-on-usk v Burton Henderson Hall, Talybont-on-Usk VILL
12 May 1996 Group 32 Second RoundTatsfield v Headcorn Furze Corner, Tatsfield VILL
12 May 1996 Group 10 Second RoundTattenhall v Mere Flacca Field, Tattenhall VILL
12 May 1996 Group 26 Second RoundTemple Cloud v Kilve Stowey Road, Clutton VILL
12 May 1996 Group 24 Second RoundTendring Park v Horseheath Crow Lane, Tendring VILL
12 May 1996 Group 7 Second RoundThackley v Calverley St Wilfrids North Hall, Thackley VILL
12 May 1996 Group 7 Second RoundThorp Arch and Boston Spa v Thornton The Park, Thorp Arch VILL
12 May 1996 Group 13 Second RoundTibberton v Milford Hall Maslan Cresent, Tibberton VILL
12 May 1996 Group 11 Second RoundTicknall v Elvaston The Grange, Ticknall VILL
12 May 1996 Group 20 Second RoundTiddington v Great and Little Tew Albury View, Tiddington VILL
12 May 1996 Group 18 Second RoundTondu v Usk Bryn Road, Tondu VILL
12 May 1996 Group 7 Second RoundTong Park v Addingham Upper Mill Cottages, Esholt VILL
12 May 1996 Group 28 Second RoundTregony v Boconnoc Tregony Sports Club Ground, Tregony VILL
12 May 1996 Group 27 Second RoundTroon v Botallack Treslothan Road, Troon VILL
12 May 1996 Group 24 Second RoundTuddenham v Great Braxted The Green, Tuddenham VILL
12 May 1996 Group 29 Second RoundTwyford v St Mary Bourne Hunter Park, Twyford VILL
12 May 1996 Group 30 Second RoundUffington v Hurley Fawler Road, Uffington VILL
12 May 1996 Group 32 Second RoundUnderriver v Leigh Underriver House Road, Underriver VILL
12 May 1996 Group 6 Second RoundUpper Haugh v Carlton Towers Wentworth Road, Upper Haugh VILL
12 May 1996 Group 6 Second Round#Wadworth v Alkborough Playing Fields, Wadworth vill17026
12 May 1996 Group 31 Second RoundWaldron v Hartfield North Street, Waldron VILL
12 May 1996 Group 13 Second RoundWalton-on-Trent v Whittington Station Lane, Walton-on-Trent VILL
12 May 1996 Group 2 Second RoundWarkworth v Allendale Castle Field, Warkworth VILL
12 May 1996 Group 8 Second RoundWarton v Silverdale Borwick Lane, Warton VILL
12 May 1996 Group 16 Second RoundWeekley and Warkton v Bradfield Boughton Park, Weekley VILL
12 May 1996 Group 24 Second RoundWenden v Boxted Royston Road, Wendens Ambo VILL
12 May 1996 Group 28 Second RoundWerrington v Clyst Hydon Ladycross, Werrington VILL
12 May 1996 Group 30 Second RoundWest Ilsley v Newdigate Calmore Road, West Ilsley VILL
12 May 1996 Group 9 Second RoundWhite Coppice v Halsall The Green, White Coppice VILL
12 May 1996 Group 17 Second RoundWhitland v St Ishmael's Whitland Cricket Club Ground, Whitland VILL
12 May 1996 Group 13 Second RoundWhitmore v Himley Bent Lane, Whitmore VILL
12 May 1996 Group 16 Second RoundWicken Sports v Loddington St Johns Lane, Wicken VILL
12 May 1996 Group 25 Second RoundWinterslow v Cherhill Barry's Field, Winterslow VILL
12 May 1996 Group 16 Second RoundWitcham v Billing Martins Lane, Witcham VILL
12 May 1996 Group 9 Second Round#Withnell Fold v Caldy Withnell Fold, Higher Wheelton vill17041
12 May 1996 Group 3 Second RoundWitton-le-Wear v Boosbeck Station Road, Witton le Wear VILL
12 May 1996 Group 3 Second RoundWolviston v Hunwick Armstrong Park, Wolviston VILL
12 May 1996 Group 13 Second RoundWoore v Worfield Falcon Field, Woore VILL
12 May 1996 Group 22 Second RoundWormley v Harrold King Edward's School Witley, Wormley VILL
12 May 1996 Group 2 Second RoundWylam v Humshaugh Close House, Wylam VILL
12 May 1996 Group 28 Second RoundYelverton Bohemians v Feniton Langton Park, Yelverton VILL
26 May 1996 Group 24 Third RoundAbberton and District v Ardleigh The Brow, Abberton VILL
26 May 1996 Group 5 Third Round#Alne v Burton Leonard The Flatts, Alne vill17049
26 May 1996 Group 29 Third RoundAmport v Penton Grateley Road, Amport VILL
26 May 1996 Group 19 Third RoundApperley v Redmarley School Lane, Apperley VILL
26 May 1996 Group 20 Third RoundAston Rowant v Tetsworth The Butts Way, Kingston Blount VILL
26 May 1996 Group 24 Third RoundAudley End and Littlebury v Great Braxted Audley End Mansion, Audley End VILL
26 May 1996 Group 31 Third RoundBarcombe v Poynings The Recreation Ground, Barcombe VILL
26 May 1996 Group 14 Third RoundBardon Hill v not known Bardon Hill Sports Ground, Coalville VILL
26 May 1996 Group 4 Third RoundBarton v Sessay Church Lane, Barton VILL
26 May 1996 Group 3 Third RoundBates Cottages v Burnhope Bates Welfare Ground, Holywell VILL
26 May 1996 Group 2 Third RoundBelsay v Matfen Whalton Road, Belsay VILL
26 May 1996 Group 25 Third RoundBiddestone v Beanacre Cuttle Lane, Biddestone VILL
26 May 1996 Group 28 Third RoundBoconnoc v South Petherwin Deer Park, Boconnoc VILL
26 May 1996 Group 2 Third RoundBomarsund Welfare v Warkworth East View, Choppington VILL
26 May 1996 Group 3 Third RoundBoosbeck v Castle Eden Oakley Park, Boosbeck VILL
26 May 1996 Group 11 Third RoundBrailsford and Ednaston v Elvaston Pools Head Lane, Brailsford VILL
26 May 1996 Group 19 Third RoundBredon v Leonard Stanley Hill Close, Bredon VILL
26 May 1996 Group 21 Third RoundBrill v North Crawley Church Close, Brill VILL
26 May 1996 Group 9 Third RoundBrinscall v Halsall School Lane, Brinscall VILL
26 May 1996 Group 10 Third RoundBroadbottom v Northop Hall Hill End, Broadbottom VILL
26 May 1996 Group 17 Third RoundBronwydd v Lawrenny Cnyc-y-Deri, Bronwydd VILL
26 May 1996 Group 30 Third RoundBuscot Park v Frensham Buscot Park, Faringdon VILL
26 May 1996 Group 17 Third RoundCarew v Narberth Carew Recreational Ground, Carew VILL
26 May 1996 Group 5 Third RoundCawood v Follifoot Maypole Gardens, Cawood VILL
26 May 1996 Group 4 Third RoundCayton v Gilling West Station Road, Cayton VILL
26 May 1996 Group 15 Third RoundChaddesley Corbett v Feckenham Longmore, Chaddesley Corbett VILL
26 May 1996 Group 11 Third RoundCharlesworth and Chisworth v Shipley Hall Bankfield, Charlesworth VILL
26 May 1996 Group 21 Third RoundChesham Bois v Bledlow Ridge The Common, Chesham Bois VILL
26 May 1996 Group 19 Third RoundCoalpit Heath v Slad Exiles Church Leaze, Coalpit Heath VILL
26 May 1996 Group 21 Third RoundColeshill v Great Kingshill Rushymead, Coleshill VILL
26 May 1996 Group 7 Third RoundCollingham v Addingham Dale Field, Collingham VILL
26 May 1996 Group 7 Third RoundColton Institute v Old Sharlston School Lane, Colton VILL
26 May 1996 Group 15 Third RoundColwall v Brockhampton Stowe Lane, Colwall VILL
26 May 1996 Group 10 Third RoundCompstall v Tattenhall Ernocroft Road, Marple Bridge VILL
26 May 1996 Group 15 Third RoundCookley v Eastnor Lea Lane, Cookley VILL
26 May 1996 Group 28 Third Round#Cornwood v Werrington Oak Park, Cornwood vill17083
26 May 1996 Group 9 Third RoundCroston v Mawdesley Old Emanuel School Ground, Croston VILL
26 May 1996 Group 16 Third RoundCulworth and Eydon v Loddington Banbury Lane, Culworth VILL
26 May 1996 Group 4 Third RoundDanby v Scalby Easton Lane, Danby VILL
26 May 1996 Group 22 Third RoundDatchworth v Botany Bay The Green, Datchworth VILL
26 May 1996 Group 21 Third RoundDinton v Stewkley Vicarage Oxford Road, Dinton VILL
26 May 1996 Group 11 Third RoundDove Holes v Stanton by Dale Halsteads, Dove Holes VILL
26 May 1996 Group 29 Third RoundEaston and Martyr Worthy v Sparsholt The David Roth Cricket Ground, Easton VILL
26 May 1996 Group 13 Third RoundEnville v Oulton Hall Drive, Enville VILL
26 May 1996 Group 32 Third RoundEynsford v High Halstow Common Meadow, Eynsford VILL
26 May 1996 Group 5 Third RoundFolkton and Flixton v Great Preston Miners Welfare Filey Road, Flixton VILL
26 May 1996 Group 1 Third RoundFreuchie v Luncarty The Park, Freuchie VILL
26 May 1996 Group 19 Third RoundFrocester v Sheepscombe Pounds Close, Frocester VILL
26 May 1996 Group 8 Third RoundGalgate v Caton Recreation Field, Galgate VILL
26 May 1996 Group 16 Third RoundGeddington v Westbury Sports Field, Geddington VILL
26 May 1996 Group 1 Third RoundGlendelvine v Doune Glendelvine Cricket Club Ground, Spittalfield VILL
26 May 1996 Group 27 Third RoundGoldsithney v Perranarworthal Tregurtha View, Goldsithney VILL
26 May 1996 Group 28 Third RoundGorran v Bradninch The Cricket Field, Gorran Churchtown VILL
26 May 1996 Group 12 Third RoundGrainthorpe v Friskney Grainthorpe Playing Field, Grainthorpe VILL
26 May 1996 Group 12 Third RoundGraves Park v Gotham Village Graves Park, Kirton VILL
26 May 1996 Group 23 Third RoundGreat and Little Warley v Horndon-on-the-Hill Warley Road, Great Warley VILL
26 May 1996 Group 24 Third RoundGreat Bentley v Dedham The Green, Great Bentley VILL
26 May 1996 Group 16 Third RoundGretton v Weekley and Warkton Kirby Road, Gretton VILL
26 May 1996 Group 25 Third RoundGrittleton v Goatacre Main Road, Grittleton VILL
26 May 1996 Group 4 Third RoundHackness v Langdale End Hackness VILL
26 May 1996 Group 32 Third RoundHalstead v Headcorn Station Road, Halstead VILL
26 May 1996 Group 22 Third RoundHare Street and The Hormeads v Elsenham Hare Street, Buntingford VILL
26 May 1996 Group 10 Third RoundHawarden Park v Halkyn Hawarden Castle Ground, Hawarden VILL
26 May 1996 Group 3 Third RoundHeighington v Wolviston Beech Crescent, Heighington VILL
26 May 1996 Group 13 Third RoundHimley v Milford Hall Stourbridge Road, Himley VILL
26 May 1996 Group 9 Third RoundHoghton v Caldy Hoghton Recreation Ground, Hoghton VILL
26 May 1996 Group 17 Third RoundHook v Burton Hook Cricket Club Ground, Hook VILL
26 May 1996 Group 6 Third RoundHooton Pagnell v Thorpe Hesley Gardens Corner, Hooton Pagnell VILL
26 May 1996 Group 24 Third RoundHorseheath v Wenden The Cricket Meadow, Horseheath VILL
26 May 1996 Group 26 Third RoundKilve v Barrington Kilve Beach, Kilve VILL
26 May 1996 Group 20 Third RoundKingston Bagpuize v Sandford St Martin Kingston Bagpuize Sports Field, Kingston Bagpuize VILL
26 May 1996 Group 1 Third RoundKintore v Ross County Albert Park, Glasgow VILL
26 May 1996 Group 3 Third RoundKirkley v Brandon West Park, Kirkley VILL
26 May 1996 Group 12 Third RoundLangwith v Legbourne Main Street, Langwith VILL
26 May 1996 Group 29 Third RoundLeckford v Hursley Park Bakers Farm, Leckford VILL
26 May 1996 Group 27 Third RoundLeedstown v Beacon Fraddam Road, Leedstown VILL
26 May 1996 Group 32 Third RoundLeigh v Falconhurst The Green, Leigh VILL
26 May 1996 Group 32 Third RoundLinton Park v Sissinghurst Linton Park, Linton VILL
26 May 1996 Group 23 Third Round#Little Baddow v Stock Riffhams Chase, Little Baddow vill17126
26 May 1996 Group 23 Third RoundLittle Waltham v Rickling Ramblers Little Waltham Cricket Ground, Little Waltham VILL
26 May 1996 Group 27 Third RoundLudgvan v Wendron The Playing Field, Ludgvan VILL
26 May 1996 Group 13 Third Round#Marchington v Bohemians and Wishaw Jacks Lane Cricket Ground, Marchington vill17129
26 May 1996 Group 26 Third RoundMark v Uphill Castle Vole Road, Mark VILL
26 May 1996 Group 26 Third RoundMarshfield v Hinton Charterhouse Broadleys, Marshfield VILL
26 May 1996 Group 23 Third RoundMatching Green v Great Burstead The Village Green, Matching Green VILL
26 May 1996 Group 6 Third RoundMethley v Alkborough Little Church Lane, Methley VILL
26 May 1996 Group 8 Third RoundMilnthorpe v Warton The Recreation Ground, Milnthorpe VILL
26 May 1996 Group 18 Third RoundMiskin Manor v Sully Centurions Glyn Park, Miskin Manor VILL
26 May 1996 Group 2 Third RoundMitford v Haydon Bridge Mitford Park, Mitford VILL
26 May 1996 Group 30 Third RoundMoreton v Hamsey Green Bear Lane, North Moreton VILL
26 May 1996 Group 1 Third RoundNewburgh v Rossie Priory Newburgh VILL
26 May 1996 Group 9 Third RoundNewburgh v Mellor King George VI Playing Field, Newburgh VILL
26 May 1996 Group 31 Third RoundNewchapel and Horne v Barns Green Newchapel and Horne Cricket Club Ground, Newchapel VILL
26 May 1996 Group 31 Third RoundNewick v Findon King George V Playing Field, Newick VILL
26 May 1996 Group 10 Third RoundNorthop v Birch Vale and Thornsett Flint Road, Northop VILL
26 May 1996 Group 14 Third Roundnot known v not known not known VILL
26 May 1996 Group 14 Third Roundnot known v not known not known VILL
26 May 1996 Group 15 Third RoundOmbersley v Burghill and Tillington Main Road, Ombersley VILL
26 May 1996 Group 6 Third RoundOulton v Whitley Hall Oulton and Woodlesford Sports and Social Club Ground, Leeds VILL
26 May 1996 Group 20 Third RoundOxford Downs v Shipton-under-Wychwood Abingdon Road, Standlake VILL
26 May 1996 Group 5 Third RoundPannal v Heslerton Malt House Lane, Pannal VILL
26 May 1996 Group 14 Third RoundQueniborough v Billesdon Barkby Road, Queniborough VILL
26 May 1996 Group 22 Third RoundReed v Langleybury Village Green, Reed VILL
26 May 1996 Group 30 Third Round#Rowledge v Farley Hill Rowledge Recreation Ground, Rowledge vill17151
26 May 1996 Group 8 Third RoundSedgwick v Kirkby-in-Furness Sedgwick House, Sedgwick VILL
26 May 1996 Group 8 Third RoundShireshead and Forton v Salesbury Clifton Park, Forton VILL
26 May 1996 Group 25 Third RoundShrewton v Cattistock Shrewton Recreation Ground, Shrewton VILL
26 May 1996 Group 28 Third RoundSidbury v Feniton The Millfield, Sidbury VILL
26 May 1996 Group 17 Third RoundSt Ishmael's v Ynystawe St Ishmaels VILL
26 May 1996 Group 12 Third RoundStragglers v Awsworth not known VILL
26 May 1996 Group 18 Third RoundSudbrook v Llanarth Deepweir, Caldicot VILL
26 May 1996 Group 11 Third RoundSwarkestone v Little Eaton Barrow Turn, Swarkestone VILL
26 May 1996 Group 7 Third RoundThackley v Long Lee North Hall, Thackley VILL
26 May 1996 Group 7 Third RoundThornton v Carlton Hilltop Road, Bradford VILL
26 May 1996 Group 20 Third RoundTiddington v Bodicote Albury View, Tiddington VILL
26 May 1996 Group 18 Third RoundTondu v Southerndown Bryn Road, Tondu VILL
26 May 1996 Group 27 Third RoundTroon v Mullion Treslothan Road, Troon VILL
26 May 1996 Group 29 Third RoundTwyford v Eversley Hunter Park, Twyford VILL
26 May 1996 Group 30 Third RoundUffington v West Ilsley Fawler Road, Uffington VILL
26 May 1996 Group 6 Third RoundUpper Haugh v Woodhouse Grange Wentworth Road, Upper Haugh VILL
26 May 1996 Group 31 Third RoundWaldron v Fletching North Street, Waldron VILL
26 May 1996 Group 13 Third RoundWalton-on-Trent v Worfield Station Lane, Walton-on-Trent VILL
26 May 1996 Group 2 Third RoundWarenford v Humshaugh Whinney Park, Warenford VILL
26 May 1996 Group 26 Third RoundWembdon v Chew Magna Chilton Street, Bridgwater VILL
26 May 1996 Group 25 Third RoundWinterslow v Redlynch and Hale Barry's Field, Winterslow VILL
26 May 1996 Group 16 Third RoundWitcham v Nassington Martins Lane, Witcham VILL
26 May 1996 Group 22 Third RoundWormley v Braughing King Edward's School Witley, Wormley VILL
09 Jun 1996 Group 24 Semi-FinalAudley End and Littlebury v Abberton and District Audley End Mansion, Audley End VILL
09 Jun 1996 Group 12 Semi-FinalAwsworth v Langwith Awsworth Recreation Ground, Awsworth VILL
09 Jun 1996 Group 31 Semi-FinalBarcombe v Findon The Recreation Ground, Barcombe VILL
09 Jun 1996 Group 14 Semi-FinalBardon Hill v not known Bardon Hill Sports Ground, Coalville VILL
09 Jun 1996 Group 31 Semi-FinalBarns Green v Fletching Barns Green Cricket Club Ground, Barns Green VILL
09 Jun 1996 Group 25 Semi-FinalBeanacre v Goatacre King George V Playing Fields, Melksham VILL
09 Jun 1996 Group 2 Semi-FinalBelsay v Bomarsund Welfare Whalton Road, Belsay VILL
09 Jun 1996 Group 10 Semi-FinalBirch Vale and Thornsett v Hawarden Park Hayfield Road, Birch Vale VILL
09 Jun 1996 Group 3 Semi-FinalBoosbeck v Wolviston Oakley Park, Boosbeck VILL
09 Jun 1996 Group 3 Semi-FinalBrandon v Bates Cottages Brandon Lane, Brandon VILL
09 Jun 1996 Group 21 Semi-FinalBrill v Bledlow Ridge Church Close, Brill VILL
09 Jun 1996 Group 17 Semi-FinalCarew v Hook Carew Recreational Ground, Carew VILL
09 Jun 1996 Group 7 Semi-FinalCarlton v Colton Institute Town Street, Carlton VILL
09 Jun 1996 Group 25 Semi-FinalCattistock v Redlynch and Hale Chilfrome Lane, Cattistock VILL
09 Jun 1996 Group 7 Semi-FinalCollingham v Thackley Dale Field, Collingham VILL
09 Jun 1996 Group 15 Semi-FinalCookley v Colwall Lea Lane, Cookley VILL
09 Jun 1996 Group 9 Semi-FinalCroston v Newburgh Old Emanuel School Ground, Croston VILL
09 Jun 1996 Group 16 Semi-FinalCulworth and Eydon v Weekley and Warkton Banbury Lane, Culworth VILL
09 Jun 1996 Group 29 Semi-FinalEaston and Martyr Worthy v Amport The David Roth Cricket Ground, Easton VILL
09 Jun 1996 Group 11 Semi-FinalElvaston v Swarkestone Stable Drive, Elvaston VILL
09 Jun 1996 Group 32 Semi-FinalEynsford v Falconhurst Common Meadow, Eynsford VILL
09 Jun 1996 Group 5 Semi-FinalFolkton and Flixton v Pannal Filey Road, Flixton VILL
09 Jun 1996 Group 5 Semi-FinalFollifoot v Alne Rudding Park, Follifoot VILL
09 Jun 1996 Group 8 Semi-FinalGalgate v Warton Recreation Field, Galgate VILL
09 Jun 1996 Group 16 Semi-FinalGeddington v Witcham Sports Field, Geddington VILL
09 Jun 1996 Group 1 Semi-FinalGlendelvine v Rossie Priory Glendelvine Cricket Club Ground, Spittalfield VILL
09 Jun 1996 Group 27 Semi-FinalGoldsithney v Beacon Tregurtha View, Goldsithney VILL
09 Jun 1996 Group 12 Semi-FinalGotham Village v Grainthorpe Memorial Ground, Gotham VILL
09 Jun 1996 Group 21 Semi-FinalGreat Kingshill v Dinton Common Road, Great Kingshill VILL
09 Jun 1996 Group 9 Semi-FinalHalsall v Caldy Memorial Fields, Halsall VILL
09 Jun 1996 Group 32 Semi-FinalHeadcorn v Linton Park Lenham Road, Headcorn VILL
09 Jun 1996 Group 13 Semi-FinalHimley v Bohemians and Wishaw Stourbridge Road, Himley VILL
09 Jun 1996 Group 23 Semi-FinalHorndon-on-the-Hill v Great Burstead The Recreation Ground, Horndon-on-the-Hill VILL
09 Jun 1996 Group 2 Semi-FinalHumshaugh v Haydon Bridge Humshaugh Cricket Club Ground, Chollerford VILL
09 Jun 1996 Group 26 Semi-FinalKilve v Marshfield Kilve Beach, Kilve VILL
09 Jun 1996 Group 20 Semi-FinalKingston Bagpuize v Aston Rowant Kingston Bagpuize Sports Field, Kingston Bagpuize VILL
09 Jun 1996 Group 1 Semi-FinalKintore v Freuchie Albert Park, Glasgow VILL
09 Jun 1996 Group 22 Semi-FinalLangleybury v Hare Street and The Hormeads Hunton Bridge, Langleybury VILL
09 Jun 1996 Group 19 Semi-FinalLeonard Stanley v Redmarley Marsh Road, Leonard Stanley VILL
09 Jun 1996 Group 6 Semi-FinalMethley v Whitley Hall Little Church Lane, Methley VILL
09 Jun 1996 Group 10 Semi-FinalNorthop Hall v Tattenhall Smithy Lane, Northop Hall VILL
09 Jun 1996 Group 14 Semi-Finalnot known v Billesdon not known VILL
09 Jun 1996 Group 15 Semi-FinalOmbersley v Chaddesley Corbett Main Road, Ombersley VILL
09 Jun 1996 Group 30 Semi-FinalRowledge v Moreton Rowledge Recreation Ground, Rowledge VILL
09 Jun 1996 Group 4 Semi-FinalScalby v Cayton Carr Lane, Scalby VILL
09 Jun 1996 Group 8 Semi-FinalSedgwick v Salesbury Sedgwick House, Sedgwick VILL
09 Jun 1996 Group 4 Semi-FinalSessay v Langdale End Sessay Cricket Club Ground, Sessay VILL
09 Jun 1996 Group 20 Semi-FinalShipton-under-Wychwood v Tiddington Burford Road, Shipton-under-Wychwood VILL
09 Jun 1996 Group 19 Semi-FinalSlad Exiles v Frocester Miserden Playing Fields, Miserden VILL
09 Jun 1996 Group 28 Semi-FinalSouth Petherwin v Bradninch Penfoot Farm, South Petherwin VILL
09 Jun 1996 Group 11 Semi-FinalStanton by Dale v Shipley Hall The Crompton Ground, Stanton-by-Dale VILL
09 Jun 1996 Group 23 Semi-FinalStock v Little Waltham Stock Common, Stock VILL
09 Jun 1996 Group 18 Semi-FinalSudbrook v Hopkinstown Deepweir, Caldicot VILL
09 Jun 1996 Group 18 Semi-FinalSully Centurions v Tondu Burnham Avenue, Sully VILL
09 Jun 1996 Group 29 Semi-FinalTwyford v Hursley Park Hunter Park, Twyford VILL
09 Jun 1996 Group 30 Semi-Final#Uffington v Frensham Fawler Road, Uffington vill17230
09 Jun 1996 Group 26 Semi-FinalUphill Castle v Chew Magna Windwhistle Road, Uphill VILL
09 Jun 1996 Group 24 Semi-FinalWenden v Great Bentley Royston Road, Wendens Ambo VILL
09 Jun 1996 Group 27 Semi-FinalWendron v Troon Underlane, Wendron VILL
09 Jun 1996 Group 28 Semi-FinalWerrington v Feniton Ladycross, Werrington VILL
09 Jun 1996 Group 6 Semi-FinalWoodhouse Grange v Hooton Pagnell Woodhouse Grange Cricket Club Ground, Sutton upon Derwent VILL
09 Jun 1996 Group 13 Semi-FinalWorfield v Oulton Davenport Park, Worfield VILL
09 Jun 1996 Group 22 Semi-FinalWormley v Botany Bay King Edward's School Witley, Wormley VILL
09 Jun 1996 Group 17 Semi-FinalYnystawe v Lawrenny Maes yr Afon, Ynystawe VILL
23 Jun 1996 Group 29 Final#Amport v Twyford Grateley Road, Amport vill17239
23 Jun 1996 Group 24 FinalAudley End and Littlebury v Wenden Audley End Mansion, Audley End VILL
23 Jun 1996 Group 14 FinalBardon Hill v Billesdon Bardon Hill Sports Ground, Coalville VILL
23 Jun 1996 Group 31 FinalBarns Green v Findon Barns Green Cricket Club Ground, Barns Green VILL
23 Jun 1996 Group 3 FinalBates Cottages v Wolviston Bates Welfare Ground, Holywell VILL
23 Jun 1996 Group 27 FinalBeacon v Troon Tolcarne Road, Beacon VILL
23 Jun 1996 Group 14 FinalBillesdon v Bardon Hill Coplow Lane, Billesdon VILL
23 Jun 1996 Group 10 FinalBirch Vale and Thornsett v Northop Hall Hayfield Road, Birch Vale VILL
23 Jun 1996 Group 17 FinalCarew v Ynystawe Carew Recreational Ground, Carew VILL
23 Jun 1996 Group 7 FinalCollingham v Carlton Dale Field, Collingham VILL
23 Jun 1996 Group 15 FinalColwall v Chaddesley Corbett Stowe Lane, Colwall VILL
23 Jun 1996 Group 9 FinalCroston v Caldy Old Emanuel School Ground, Croston VILL
23 Jun 1996 Group 21 FinalDinton v Brill Oxford Road, Dinton VILL
23 Jun 1996 Group 11 FinalElvaston v Shipley Hall Stable Drive, Elvaston VILL
23 Jun 1996 Group 5 FinalFollifoot v Pannal Rudding Park, Follifoot VILL
23 Jun 1996 Group 30 FinalFrensham v Rowledge Hollowdene Recreation Ground, Frensham VILL
23 Jun 1996 Group 1 FinalFreuchie v Glendelvine The Park, Freuchie VILL
23 Jun 1996 Group 19 FinalFrocester v Leonard Stanley Pounds Close, Frocester VILL
23 Jun 1996 Group 25 FinalGoatacre v Redlynch and Hale Goatacre Cricket Ground, Goatacre VILL
23 Jun 1996 Group 12 FinalGotham Village v Awsworth Memorial Ground, Gotham VILL
23 Jun 1996 Group 2 FinalHaydon Bridge v Belsay Haydon Bridge VILL
23 Jun 1996 Group 26 FinalKilve v Uphill Castle Kilve Beach, Kilve VILL
23 Jun 1996 Group 20 FinalKingston Bagpuize v Shipton-under-Wychwood Kingston Bagpuize Sports Field, Kingston Bagpuize VILL
23 Jun 1996 Group 32 FinalLinton Park v Eynsford Linton Park, Linton VILL
23 Jun 1996 Group 23 Final#Little Waltham v Horndon-on-the-Hill Little Waltham Cricket Ground, Little Waltham vill17263
23 Jun 1996 Group 6 FinalMethley v Woodhouse Grange Little Church Lane, Methley VILL
23 Jun 1996 Group 13 FinalOulton v Himley Spencer Copeland Ground, Oulton VILL
23 Jun 1996 Group 8 FinalSedgwick v Galgate Sedgwick House, Sedgwick VILL
23 Jun 1996 Group 4 FinalSessay v Cayton Sessay Cricket Club Ground, Sessay VILL
23 Jun 1996 Group 18 FinalTondu v Sudbrook Bryn Road, Tondu VILL
23 Jun 1996 Group 16 FinalWeekley and Warkton v Geddington Boughton Park, Weekley VILL
23 Jun 1996 Group 28 FinalWerrington v Bradninch Ladycross, Werrington VILL
23 Jun 1996 Group 22 FinalWormley v Langleybury King Edward's School Witley, Wormley VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundAmport v Barns Green Grateley Road, Amport VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundBelsay v Wolviston Whalton Road, Belsay VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundBillesdon v Colwall Coplow Lane, Billesdon VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundCarew v Frocester Carew Recreational Ground, Carew VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundCayton v Freuchie Station Road, Cayton VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundFollifoot v Collingham Rudding Park, Follifoot VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundGoatacre v Shipton-under-Wychwood Goatacre Cricket Ground, Goatacre VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundGotham Village v Elvaston Memorial Ground, Gotham VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundHorndon-on-the-Hill v Dinton The Recreation Ground, Horndon-on-the-Hill VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundLangleybury v Audley End and Littlebury Hunton Bridge, Langleybury VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundLinton Park v Rowledge Linton Park, Linton VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundNorthop Hall v Himley Smithy Lane, Northop Hall VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundSedgwick v Methley Sedgwick House, Sedgwick VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundTroon v Werrington Treslothan Road, Troon VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundUphill Castle v Sudbrook Windwhistle Road, Uphill VILL
07 Jul 1996 Sixth RoundWeekley and Warkton v Caldy Boughton Park, Weekley VILL
21 Jul 1996 Seventh RoundBarns Green v Linton Park Barns Green Cricket Club Ground, Barns Green VILL
21 Jul 1996 Seventh RoundCaldy v Gotham Village Paton Field, Caldy VILL
21 Jul 1996 Seventh RoundCarew v Shipton-under-Wychwood Carew Recreational Ground, Carew VILL
21 Jul 1996 Seventh RoundFreuchie v Follifoot The Park, Freuchie VILL
21 Jul 1996 Seventh RoundLangleybury v Horndon-on-the-Hill Hunton Bridge, Langleybury VILL
21 Jul 1996 Seventh RoundNorthop Hall v Billesdon Smithy Lane, Northop Hall VILL
21 Jul 1996 Seventh RoundSedgwick v Wolviston Sedgwick House, Sedgwick VILL
21 Jul 1996 Seventh RoundWerrington v Uphill Castle Ladycross, Werrington VILL
04 Aug 1996 Quarter-FinalBillesdon v Caldy Coplow Lane, Billesdon VILL
04 Aug 1996 Quarter-FinalFreuchie v Wolviston The Park, Freuchie VILL
04 Aug 1996 Quarter-FinalLinton Park v Langleybury Linton Park, Linton VILL
04 Aug 1996 Quarter-FinalUphill Castle v Shipton-under-Wychwood Windwhistle Road, Uphill VILL
18 Aug 1996 Semi-FinalCaldy v Freuchie Paton Field, Caldy VILL
18 Aug 1996 Semi-FinalUphill Castle v Langleybury Windwhistle Road, Uphill VILL
01 Sep 1996 FinalCaldy v Langleybury Lord's Cricket Ground, St John's Wood vill17302

The scorecards marked with a # are potted scores only.